Kontakt
Zawody wędkarskieZawody wędkarskie

Relacja z Eliminacji do GPP 2015 Odra-Rogi

Witam wszystkich.

Już 20 czerwca wybrałam się na 1 trening przed eliminacjami do GPP 2015 na odcinku Odry-Rogi w Kędzierzynie-Koźlu. Ja postanowiłam trenować tylko i wyłącznie ukleje,zaś dziadek próbował "powalczyć" na tyczkę. Nie przyniosło to oczekiwanych efektów. Ukleja była górą. W 1 dzień robiąc wynik 11 kg uklejami, postanowiłam następne 2 treningi też im poświęcić. W środę był to wynik 10 kg. Zaś w czwartek podczas oficjalnego treningu łowiąc 2 h osiągnęłam ponad 6 kg .Taktyka była prosta-UKLEJE,UKLEJE I JESZCZE RAZ UKLEJE.

Zanęta uklejowa:
3 kg Ukleja-Sars
1 kg Grand Roach -Sars ( w celu pogrubienia zanęty)
1 szklanka coco belge
Glina:
4 kg gliny rozpraszajacej de somme

Zanęta na tyczkę :

2 kg Leszcz naturalny- Sars
4 kg glina double leam wiążąca

W 1 dzień zrobiłam tzw. " jedynkę" sektorową,robiąc wynik 7890 g na samych uklejach. Ani razu nie wyjechałam na tyczkę przez 3 tury. W 2 turze zajęłam 2 miejsce w sektorze,a w 3 byłam 3. Używałam haczyków od nr.14 do 18. W zależności od ilości spinanych ryb oraz ich wielkości. Duża ilośc mięsa była podstawą sukcesu,bynajmniej w moim przypadku.

Dziękuję bardzo dziadkowi Stasiowi,Marcinowi Kurzepie i jego tacie Andrzejowi,Klubowi Browning Ostrzeszów za pomoc i miłą atmosferę podczas pobytu na zawodach.

Poniżej kilka fotek.

Pozdrawiam Patrycja Pawlikowska